Sport bez předsudků > Archive > Akce - Výsledky > Akce 2012 > ,,Áčko“ a kadeti Tatrovky zahájili finální část přípravy

,,Áčko“ a kadeti Tatrovky zahájili finální část přípravy

23.2.2012

V sobotu 18. února v dopoledních hodinách byla na hřišti Základní školy Jana Wericha v Praze 17 – Řepy zahájena finální část sportovní přípravy ragbistů Tatry Smíchov.

 A - Zapálení dětí.jpg

Ragbyový klub a ZŠ Jana Wericha jsou dlouholetými partnery v rámci sociálního projektu pro děti a mládež - Sport bez předsudků. Žáci této základní školy patří mezi pravidelné účastníky projektu a v ragbyových soutěžích či turnajích často sbírají pomyslné ragbyové vavříny. Naopak mnozí členové Tatry se ve svém volném čase zase aktivně věnují dětem jako dobrovolní lektoři projektu. 

V letošním roce byla zahájena pravidelná spolupráci mezi oběma subjekty a tak se sportoviště základní školy stalo hlavním stanem sportovní přípravy mládežnické kategorie do 17 let a ,,A“ týmu mužů ragbyového klubu Tatra Smíchov, který patří v současnosti mezi nejúspěšnější kluby v České republice.

Obě kategorie budou v průběhu února a března velice často využívat zejména hřiště s umělým trávníkem a přilehlé atletické sektory pro svoji sportovní přípravu.

Na první společný trénink dorazilo více jak 40 hráčů obou kategorií, kteří pod dohledem svých trenérů zahájili pravý ragbyový trénink plný pohybu, kontaktu a nahrávek s míčem.

Doufáme, že tato oboustranná spolupráce bude později přínosem jak pro sportovce z ,,Tatrovky“, kteří by rádi letos zaútočili na nejvyšší příčky v domácí ragbyové soutěži, ale také pro účastníky projektu SBP v rámci jejich soutěží Velkého sportovního klání, které proběhne v červnu v Praze.

Karel Ševčík

 

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy