Fond podpory tradičně pomáhá….

Náš spolek Sport bez předsudků za výrazného přispění donátorů – Akciová společnost, MÚÚÚ – Maso Uzeniny Písek, AMMOR (Asociace malých a mladých oddílů ragby), společnost Bontagate a SBP Zaviko International, vyhlásil k 1. červnu 2020, rozdělení letošních finančních příspěvků Fondu podpory. Každým rokem Sport bez předsudků v rámci svých programů – Najdi svůj sport (NSS), Školní liga ragby (ŠLR), Ragbyová akademie Yvese Perrota (RAYP), podpoří žadatele, kteří splní jednoduchá kritéria, tedy společně s námi vypracují jednoduchou žádost. Stejně jako loni, jsme i letos a to hlavně díky výrazné aktivitě spolku AMMOR, získali velkou podporu akciové společnosti MÚÚÚ, která bude i v letošním roce nejvýraznějším partnerem Fondů podpory ve všech našich programech. Naši tradiční donátoři, se však také nenechali zahanbit a tak díky štědrosti všech partnerů můžeme letos mezi žadatele rozdělit částku blížící se výši 210.000,- Kč. Částka byla rozdělena mezi tři programy našeho spolku (NSS, ŠLR a RAYP) převážně z těchto klubů (Babice, České Budějovice, Iuridica Chrášťany, Jablonec nad Nisou, Liberec, Olymp Praha, Plzeň, Ragbyová akademie Brno, Rakovník, Rumburk, Slavia Praha, Sparta Praha, Tatra Smíchov, Zlín) a také mezi 10 klubových trenérů (Liberec, Olymp Praha, Plzeň, Ragbyová akademie Brno a Rumburk), kteří během letních kempů absolvují vlastní otevřené semináře a pohovory s našimi hlavními trenéry. Fond také podpořil na 15 sourozeneckých dvojic a v jednom případě i trojici.  Žadatelům  jsme vykouzlili na tváři velký úsměv. Všem našim partnerům, moc a moc děkujeme a jak říká náš Yves, „Grande chapeau“ alias „obrovský klobouček“! BAMBYK