Sport bez předsudků > Archive > Akce - Výsledky > Akce 2011 > Česká Lípa bez předsudků 4. 10. 2011

Česká Lípa bez předsudků 4. 10. 2011

12.10.2011

Sportovně popularizační projekt Sport bez předsudků zavítal letos do České  Lípy i na podzim, kde se setkal s vřelým uvítáním všech zúčastněných žáků.

 

Stejně jako v ostatních městech, tak i v České Lípě se účastníci projektutěšili nádhernému, takřka letnímu počasí, které přímo vybízelo k vrcholovým výkonům. Na 213 účastníků a účastnic z místní ZŠ Jižní, v jejímž areálu akce probíhala, dostalo během jednoho dne možnost prověřit si své fotbalové, ragbyové a atletické dovednosti a zasoutěžit si přitom o atraktivní ceny.

 

Zúčastněné děti se v České Lípě se zápalem pustily do všech 12ti nabízených sportovních disciplín a ukázaly samy sobě i přítomným organizátorům,                co to znamená mít opravdový talent. Během dvou hodin se žáci a žákyně vystřídali ve fotbalovém slalomu, střelbě přes fotbalovou zeď, střelbě na cíl, ragbyové a atletické překážkové dráze, hod míčem na cíl, hod medicimbálem   do dálky a další za skvělé asistence zkušeného týmu lektorů. V České Lípě          se prostě zdolávalo pomyslné maximum, když se sportovalo a soutěžilo doslova jako o život.

 

A co dodat závěrem? Snad jen to, že projekt Sport bez předsudků byl v České Lípě úspěchem. ZŠ Jižní tak na něj dozajista ještě dlouhou dobu nezapomene.

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy