Druhý podzimní turnaj ŠLR

Dne 7.10.2008 proběhl v čase 13,00-16,00 hod. druhý podzimní turnaj Školní ligy ragby pořádaný Rugby Clubem Tatra Smíchov,o.s. za přispění Magistrátu hl.m.Prahy,  Pražské tělovýchovné unie a společnosti TiV,spol.s.r.o..

  

Turnaj přinesl soutěžním týmům další body do tabulky, která po jarních turnajích rozhodne o postupu týmů do celorepublikového finále.

 Školní liga ragby podporovaná několikahodinovými prezentacemi ragby v hodinách tělesné výchovy je zaměřená na rozvoj pohybové aktivity u dětí, které projevily zájem o ragby a které si chtějí zkusit hrát ragby a jednou možná obléci i skutečný ragbyový dres.  Na turnaji 7.10.08 opět zazářily dva týmy v kategorii mini (3.-4.třída ZŠ) ze ZŠ J.Wericha (Praha 17), které se stanou  na jaře průkopníky kontaktního ragby v naší Lize. Prozatím se s ragby seznamují, a proto jsme připustili výjimku z pravidel a hrají pouze touch ragby.  Pochvala náleží také týmům ZŠ Mládí (Praha 13), Brána jazyků (Praha 1), Vybíralova (Praha 14), Drtinova (Praha 5), které i přes sychravé počasí podaly skvělý výkon.

Příští týden nás čeká poslední podzimní turnaj, a to 22.10.08. Regionální turnaj bude zároveň probíhat i v Ostravě na hřišti RC Mariánské Hory, a to v kategorii benjamin (5.-7.třída). Držíme palce i našim ostravským kolegům a těšíme se na poměření sil s jejich výběrem během červnového finále.

Jana Moravcová

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy