Duben 2013

21.5.2013

Duben 2013
Duben 2013
Duben 2013
Duben 2013
Duben 2013

Studené počasí nás nezastavilo!

Ve středu 3. dubna na hřišti RC Tatra Smíchov, se opět naplno rozběhly ragbyové prezentace a tréninky pro děti ve věku od 7 do 15 let. Počasí bylo, mírně řečeno slovy prozaika ,,Pod psa“, ale to přítomným účastníkům pranic nevadilo a vesele se pustily do ragbyových soubojů.

Po akci všem chutnal teplý čaj v klubovně Tatry.

 

Čtvrtek 4. dubna jsme v pěkném sportovním areálu ZŠ Jana Wericha měli možnost představit zúčastněným dětem základy atletických dovedností. Z tartanu se jen a jen prášilo a naši lektoři ač přes chladivé počasí byly v jednom varu.

Středa 17. duben byl naším dalším výjezdním dnem, po Brně a Olomouci jsme tentokráte prezentovali myšlenky a cíle našeho projektu v Pardubicích, kde jsme se setkali, jak jinak než s pozitivní odezvou. Dětem jsme měli možnost prezentovat všechny čtyři naše preferované sporty – atletiku, ragby, fotbal a basketbal. A že se den plný sportu v Pardubicích líbil, dokládá naše fotodokumentace. A jelikož jsme byli v Pardubicích, myslíte si, zda jsme ochutnali i to nejznámější co toto milé město nabízí? Ano, ochutnali a byl to velmi dobrý perník.

 

Čtvrtek 18. duben a my jsme jen kousek od kolapsu všech lektorů, Akce v Hradci Králové provází hned od začátku drobný problém, nemůžeme se dostat do sportovního areálu, kde musíme před každou akcí nejdříve nainstalovat všechny překážky, stanoviště, stany, prezentační bannery s našimi partnery. A zde nám nějak kontaktní osoba schází a telefon nebere. Nastává okamžik rozhodnutí, kolektivní porada a šup, jedna skupina přelézá plot, druhá nosí materiál a třetí jde hledat správce areálu, kterého zhruba po 30 minutách nalézá J, kde, to bude naše tajemství.

 

Děti z Hradce však ihned po příchodu do naší sportovní arény zahazují přirozený stud a houfně se vrhají do našich sportovních nástrah. Končí to jako obvykle, žadoněním u paní učitelky zda mohou ještě chvilku zůstat. No, nevyhověli byste jim? Vyprosili jsme ještě 40 minut…Jupíí

Středa 24. duben a jsme opět v Praze, tentokráte na hřišti ZŠ Generál poručíka Františka Peřiny na Praze 17, které je již skoro naší ,,Alma mater“, dnes zde prezentujeme všeobecné sportovní dovednosti a průpravu s cílem ukázat dětem, že sport je důležitý pro jejich další zdravý rozvoj a myslím, že se nám to vcelku daří.

 

Čtvrtek 25. duben je zaměřen na prezentaci ragby, a proto se ocitáme na hřišti extraligového oddílu RC Tatra Smíchov, který je zároveň jedním z našich spoluorganizátorů projektu a naším velkým spolupracovníkem. Naši lektoři se ihned mísí s příchozími dobrovolnými ragbisty, kteří se pro tento den stávají našimi hlavními konzultanty v oboru ragbyových dovedností. Účastníci se tentokráte rekrutují z řad starších dětí adolescentního věku od 16 do 19 let. Ovšem to vůbec nevadí a po 120 minutách plného tréninku této tvrdé avšak čestné hry je všech 88 účastníků úplně unaveno avšak spokojeno.

 

Duben byl prostě ze začátku ledový, ale posléze vyšlo slunce J

Alexander Krizovský

 

Loading...

Akce 2013

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy

Loading...

Akce 2013

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy