Sport bez předsudků > Archive > Aktuality > Sport bez předsudků v Olomouci

Sport bez předsudků v Olomouci

8.4.2013 22. března 2013 - Andrův stadion, Olomouc

 

Sport bez předsudků byl součástí fotbalové FUN ZÓNY při utkání ČR-Dánsko na Andrově stadionu v Olomouci.

Sportovní aréna, která byla postavena u pódia s velkoplošnou obrazovkou, nabízela sportovní veřejnosti možnost vyzkoušet si 4 sportovní disciplíny zaměřené na práci s fotbalovým míčem a další různé všeobecné pohybové dovednosti.

Účastníci, ať už to byli jednotlivci či rodinné týmy, kteří si za doprovodu našich pomocných lektorů vyzkoušeli naši sportovní arénu, měli možnost vyhrát věcné ceny od partnerů SBP. Každou hodinu tak moderátoři FUN ZÓNY odměnili nejšikovnější soutěžící a udělali s nimi krátký rozhovor.

Na závěr soutěžního odpoledne bylo ze všech účastníků vylosováno několik šťastlivců, kteří si odnesli vstupenky na další utkání fotbalového národního týmu ČR. Finálové losování o vstupenky proběhlo za doprovodu manažera českého fotbalového týmu Vladimíra Šmicra.

Další odměnou pro malé i velké účastníky byla možnost vyfotografovat se u fotostěny s podobiznami našich fotbalových reprezentantů.

I přes mrazivé počasí se mohl realizační tým starat o hojný počet účastníků. Celkem naši sportovní arénu navštívilo přes 350 sportovních nadšenců všech věkových kategorií. Nejmladšího sportovce jsme zaznamenali čtyřletého Tomáše a důchodovým věkem se mohl pochlubit pan Karel z Olomouce.

Přesně ve 20:00 hodin se na velkoplošné obrazovce u naší arény spustil přímý přenos studia fotbal a fotbalového utkání reprezentace ČR. 

 

Loading...

Sport bez předsudků

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy

Loading...

Sport bez předsudků

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy