Karel Ševčík v Top 10!

9.11.2017

Karel Ševčík v Top 10!
Karel Ševčík v Top 10!
Karel Ševčík v Top 10!
Karel Ševčík v Top 10!

V anketě Díky Trenére! se umístil zástupce Tatry Smíchov a Ragbyové akademie Yvese Perrota v elitní desítce v konkurenci 1500 trenérů

http://www.dikytrenere.cz/aktuality/

Trenérská současnost:
Tatra Academy – RC Tatra Smíchov
Ragbyová akademie Yvese Perrota
Sport bez předsudků – Program Najdi svůj sport!
Sport bez předsudků – Sociální program XY
Sport bez předsudků – Sportovní den

Trenérská minulost:
RC Vyškov, RC Brno Bystrc, RC Olomouc, TJ Sokol Mariánské Hory - Ostrava
Reprezentace ČR Ragby 7 – muži
Reprezentace ČR do 18 let
Reprezentace ČR do 16 let
Reprezentace ČR do 21 let

Věkové kategorie:
Chlapci od 6 do 18 let, Dívky od 15 do 18 let, Muži, Ženy V průběhu tohoto roku byl můj přítel a bývalý skvělý hráč ragby, Karel Ševčík, nominován rodiči hráčů, které trénoval, napříč republikou do projektu Díky trenére!, Tento projekt si vzal za úkol podporovat a ukazovat na nelehkou činnost spousty dobrovolných pracovníků při práci s mládeží a dětmi v celé České republice.

Soutěž probíhá tříkolově.
V prvním kole může kdokoliv navrhnout/ nominovat svého zástupce, letos se jich sešlo na 1500. Ve druhém kole pořadatelé tyto nominované osloví a oslovení musí přijmout výzvu a podmínky, že se v případě umístění zúčastní finálového dne. Karel jako správný ragbista výzvu přijal a odpověděl na několik strukturovaných dotazů, které byly podstoupeny pořadatelům. Již v květnu pořadatelé vyhlásili nejlepších 30 kandidátů a s těmito kandidáty postupně natáčeli jednotlivé audiovideo výstupy a rozhovory, které postupně představovali jednotlivé trenéry, kteří se dostali do Top 30! Karlovo audiovideo je veselé, zábavné a ukazuje všechny hezké hodnoty našeho sportu! V průběhu srpna jsem se mohl začít radovat, že ragby má svého zástupce mezi posledními 10 trenéry ze všech sportovních odvětví.

Finále
V sobotu 14. října se ragby představilo v konkurenci sportů jako fotbal, florball, házená, lední hokej, stolní tenis, aerobic, karate, badminton…. Celá sobotní akce byla plná krátkých osmiminutových vstupů, kdy trenéři představovali svoje sporty a svoji práci s dětmi. Bylo příznačné, že ve stejnou dobu probíhalo nedaleko semifinálové utkání Poháru ČSRU mezi Spartou Praha a Tatrou Smíchov a hráči obou celků chodili v průběhu soutěže Karlovi gratulovat a děkovat za jeho čas, který jim věnoval. Jeho snad nejvíce potěšil pozdrav od Jirky Pantůčka (v současnosti hráč Sparty Praha a Reprezentace České republiky), kterého jako malého pětiletého kluka přivedl k ragby ve svém rodném Vyškově a pak dlouhých 8 let sledoval jak Jirka je každým rokem lepším a lepším hráčem a to stále byl v kategorii hráčů do 13 let! Jirka nyní patří k nejlepším hráčům, které v rámci naší soutěže můžete vidět na ragbyových hřištích

Skvělé ocenění
Jako ragbista jsem byl velmi dojatý, když ragby a Karel dostával jeden kompliment od poroty, která byla složena ze sportovních odborníků českého sportu. Myslím, že celá soutěž je skvělá a poukazuje na obrovskou porci dobrovolného času spousty dobrovolníků napříč všemi sporty a republikou. Jsem rád, že takové lidi mezi sebou v ragby máme!
Karel Berounský

Loading...

Aktuálně

Stáhněte si brožuru k 15. výročí

 

Generální partner

České ragby podporuje

 

Diamantový partner

    

Zlatý partner

    

Mediální partner

Oficiální dopravce

Hlavní partner 

    

Partner sportovního vybavení

Stříbrný partner 

Partner regenerace

 

Partner ubytování

 

Partneři

                

Organizátor  

  
Loading...

Aktuálně

Stáhněte si brožuru k 15. výročí

 

Generální partner

České ragby podporuje

 

Diamantový partner

    

Zlatý partner

    

Mediální partner

Oficiální dopravce

Hlavní partner 

    

Partner sportovního vybavení

Stříbrný partner 

Partner regenerace

 

Partner ubytování

 

Partneři

                

Organizátor