Proč sportovat s SBP?

Kopírovací stroje OCE s projektem SBP zdarma do škol

Ahoj přátelé,

jménem kolektivu SBP si Vám dovoluji popřát vše nejlepší do již rozběhnutého roku 2009 a doufám, že se Vám v něm bude dařit ještě lépe než v roce předešlém.

Váš Karel

Rád bych využil této příležitosti a popsal Vám novou prezentaci ragby pomocí našeho projektu v letošním roce a prosím o zajištění grafického odkazu na Vašich webových stránkách.

Text:

Kopírovací stroje OCE s projektem SBP zdarma do škol

V letošním roce se díky spolupráci mezi SBP a dlouholetým partnerem projektu Sport bez předsudků společností Océ - Česká republika, s.r.o. zrodila myšlenka prezentace projektu na vlastních produktech našeho partnera, konkrétně na kopírovacích strojích.

Společnost OCE dodá projektu SBP v průběhu roku 2009 více jak 16 repasovaných starších tiskových strojů, jež budou instalovány do vybraných základních škol, jež dlouhodobě na projektu SBP spolupracují.

Obchodní zástupce OCE, pan Tomáš NedomaTom Nedoma0.jpg, jenž firmu v tomto projektu zastupuje, upřesňuje:

,,Vybrané základní školy dostanou od naší společnosti kvalitní kopírovací stroj OCE s možností produkce kopií v rozměru A4, ovšem s drobnou technickou úpravou, kterou je uzamykatelný zásobník tiskových archů A4.

SBP bude do těchto škol dodávat právě tyto tiskové archy, které se  od běžných tiskových papírů liší tím, že jejich rubová strana je potištěna prezentační grafikou projektu SBP, jež přímo vyzývá ke sportu.,,

Karel ŠevčíkKarel.jpg, koordinátor projektu SBP, dodává:

,,V loňském roce byl projekt úspěšně odprezentován na ZŠ U Kříže v Ostravě – Michálkovicích. Dodané tiskové archy A4 zde propagovaly ragby jako sport pro správné kluky a holky, ale také vybízely k návštěvě mezistátního utkání v ragby mezi Českou republikou a Polskem.,,

Karel Ševčík také zpracoval grafickou podobu prezentačních materiálů, které jsou všeobecně zaměřeny na popularizaci sportu, projektu SBP, ale hlavně ragby, které mezi zúčastněnými dětmi slaví každoročně největší úspěch.

Prezentované grafické motivy a slogany mají zaujmout děti, rodiče, ale také širokou veřejnost, neboť použité kopie nebudou ve většině případů zahozeny do koše, ale budou používány dětmi vždy, když budou nuceny si zopakovat okopírovanou učební látku, na kterou ve škole chyběly.

V tom spatřujeme inspiraci. Děti, ale i učitelský sbor, mohou každý měsíc využívat dodanou sadu tiskových archů k vlastní spotřebě. Našim cílem je, aby si děti, které třeba kvůli nemoci zameškaly školu, mohly bezplatně zameškanou látku okopírovat na strojích OCE a tiskových listech SBP a posléze je používaly při učení.

V průběhu letošního roku budou kopírovací stroje rozestavěny ve všech regionech, jež se do projektu SBP 2009 zapojí – Praha, Ostrava, Liberecký kraj.

Projekt SBP má dále také zájem instalovat stroje i na vysoké školy v těchto oblastech se stejnými propagačními balíčky tak, aby i starší mládež mohla dostat informace o projektu SBP, ale zároveň o propagovaných sportech.

Tomáš Nedoma, jako aktivní ragbista JIMI RC Vyškov a hráč druhé řady podotýká:,, tento projet je natolik ojedinělý, že jsem přesvědčen o jeho úspěchu jak mezi školami, tak mezi samotnými dětmi a do budoucna také      mezi partnery projektu SBP a České rugbyové unie.,,

Jana Moravcová IMG_2184.jpgza projekt SBP dodává:

,,Ano, jde o ojedinělý projekt a my doufáme, že povede ke zvýšení popularity sportu mezi dětmi a mládeží.

Věříme, že také i díky tomuto novému mediu budeme moci rychle a nepřehlédnutelně informovat děti na školách o plánovaných akcích našeho sociálně preventivního projektu Sport bez předsudků.,,

 

 

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy