Sport bez předsudků > Archive > Akce - Výsledky > Akce 2012 > Liberecko - Sport bez předsudků

Liberecko - Sport bez předsudků

20.4.2012

Liberec - Sportovní areál ZŠ Broumovská – středa 18. dubna 2012

Prezentační den – ragby

Zúčastněné základní školy – ZŠ 5.května, Doctrina ZŠ, ZŠ Broumovská, ZŠ Na Výběžku – Liberec, ZŠ Jižní - Česká Lípa

Celkový počet účastníků - 311

Ve středu 18. dubna se na hřišti sportovního areálu ZŠ Broumovská uskutečnila první letošní akce sportovně – sociálního projektu prevence kriminality a patologických jevů, Liberecko - Sport bez předsudků. Projekt má v Libereckém kraji již sedmiletou historii a oslovil více jak 8000 dětí z celého Libereckého kraje. Diamantovým partnerem projektu je společnost Syner Group a. s., která projekt podporuje od svého počátku v roce 2005, kdy se poprvé představil ve sportovním areálu v Liberci.

Projektu se každoročně účastní děti a mládež ze základních škol z Liberce, Jablonce nad Nisou, České Lípy, Semil a Lomnice nad Popelkou.

Cílem projektu je představit a nabídnout dětem sport jako alternativní možnost aktivního trávení volného času. V rámci prezentačních dní se v rámci Libereckého kraje postupně prezentují dnes již velmi oblíbené sportovní disciplíny, mezi nejoblíbenější patří atletika následovaná fotbalem a ragby.

V průběhu letošního ročníku se poprvé představila nová soutěž pro samotné účastníky – losování o celoroční pitný režim Hlavního partnera regenerace – Ondrášovka a také o vstupenky na utkání české fotbalové reprezentace a Maďarska, které proběhne v pátek 1. června v Praze.

Děkujeme všem účastníkům za příjemně strávený čas, který jistě nebyl marnou investicí, neboť jsem měl možnost pozorovat vaše nadšení a zápal při ragby, které není zatím na Liberecku rozhodně populární disciplínou.

Další poděkování patří všem partnerům projektu.

 

Alexander Krizovský

 

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy