Sport bez předsudků > Archive > Akce - Výsledky > Akce 2012 > Ostravsko – Sport bez předsudků

Ostravsko – Sport bez předsudků

17.4.2012

Karviná - ZŠ Borovského - středa 11. dubna 2012

Prezentační den – atletika

Zúčastněné Základní školy - ZŠ Borovského, ZŠ Prameny, ZŠ Družby

Celkový počet účastníků - 212

 

 

Havířov - Městský stadion Havířov – čtvrtek 12. Dubna 2012

Prezentační den – ragby

Zúčastněné Základní školy - ZŠ Gen. Svobody, ZŠ Karolíny Světlé, ZŠ Marie Kudeříkové, ZŠ Gorkého

Celkový počet účastníků - 221

 

 

Ostrava – Sportovní areál TJ Sokol Mariánské Hory – oddíl ragby

Prezentační den – ragby

Zúčastněné Základní školy – ZŠ I. Sekaniny, ZŠ Dětská, ZŠ Bohumínská, ZŠ Horymírova, ZŠ Klegova,

ZŠ Paskovská, ZŠ Gen. Janka.

Celkový počet účastníků – 195

 

Ve středu 11. dubna, byl v Karviné, zahájen IX. ročník Sportovně sociálního projektu prevence kriminality - Ostravsko – Sport bez předsudků, jehož hlavním cílem je nabídnout a ukázat mladé generaci pravidelné sportovní vyžití, které může být plnohodnotnou náplní volného času dětí a mladistvých.

Projekt se postupně představil v Karviné, Havířově a Ostravě a oslovil více jak 600 dětí a 14 základních škol. V Moravskoslezském kraji se projekt SBP představil letos již poosmé a během své historie si získal svoji popularitu a spolupracuje s více jak 35 pedagogickými ústavy v rámci celého Moravskoslezského kraje. Hlavním donátorem projektu v Moravskoslezském kraji je Nadace OKD, která tento preventivní projekt podporuje již několik období.

V rámci vlastních akcí, které trvají od časného dopoledne, až do 14 hodin je k vidění zejména zapálení účastníků a erudovanost lektorského týmu. Je pravidlem, že stanovený čas pro prezentaci jednotlivých disciplín zdaleka nestačí a je tedy pravidlem, že akce se pravidelně opakují a celá jarní část projektu je zakončena Velkým sportovním kláním, které letos proběhne ve čtvrtek 14. června.

 Letošní novinkou je zavedení losovací soutěže s ekologickým podtextem. V rámci pitného režimu, dostávají účastníci nápoje Hlavního partnera Regenerace - Ondrášovka, které po konzumaci obsahu můžou vhodit do předem připraveného ekologického kontejneru a následně jsou vylosováni výherci, kteří obdrží zajímavé ceny od našich partnerů, Ondrášovka – pitný režim pro celou rodinu, Fotbalová asociace České republiky – vstupenky na utkání české fotbalové reprezentace, které proběhne 25. května v Praze na Letné.

 Děkujeme našim partnerům za velkou podporu naší mladé generace a doufáme, že samotní účastníci se v budoucnu zapojí do pravidelných sportovních oddílů v rámci svých regionů, tak jako mnoho jejich předchůdců z minulých ročníků našeho projektu.

Alexander Krizovský 

 

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy