Sport bez předsudků > Archive > Akce - Výsledky > Akce 2005 > Ostrava bez předsudků 2005, Velký sportovní den + výsledky

Ostrava bez předsudků 2005, Velký sportovní den + výsledky

3.6.2005

V pátek 3.6.2005 proběhl Velký sportovní den v rámci projektu prevence kriminality a patologických jevů "Ostrava bez předsudků", který pořádal rugbyový oddíl TJ Sokol Mariánské Hory ve spolupráci s reklamní agenturou ZAVIKO CZ, jež je partnerem České rugbyové unie a s firmou HEBIOS.

Na dvou sportovištích soutěžilo celkem 650 dětí pátých až devátých tříd základních škol ostravského regionu v těchto sportech: plavání na plaveckém stadionu v Porubě; atletika, fotbal a bezkontaktní rugby na městském stadionu v Porubě.

Vlastní soutěže byly zahájeny v 8.30 a okolo 12-té hodiny se již mohli předávat první medaile, poháry, diplomy a věcné ceny.

Děti základních škol byly barevně rozděleny podle svých škol a poctivě bojovali o vítězství, ale leckdy také pouze o důkaz, že danou disciplínu zvládnou!


Výsledky - plavání:

50m kraul

dívky:

  1. Lucie Kemínková - ZŠ Pokorného 12 b.
  2. Klára Gajdošová - ZŠ Kosmonautů 9 b.
  3. Zuzana Němcová - ZŠ Dětská 6 b.
  4. Adéla Lehocká - ZŠ Paskovská 3 b.

chlapci:

  1. Jan Pauber - ZŠ Pokorného 12 b.
  2. Filip Fabián - ZŠ Mitušova 8 9 b.
  3. Pavel Pouchlý - ZŠ Paskovská 6 b.
  4. Robin Bartoš - ZŠ Horymírova 3 b.

50m prsa dívky:

  1. Michaela Henkelová - ZŠ Pokorného 12 b.
  2. Veronika Jonášová - ZŠ Kosmonautů 9 b.
  3. Nikola Dostalíková - ZŠ Paskovská 6 b.
  4. Mariana Rezková - ZŠ Ukrajinská 3 b.

chlapci:

  1. Jiří Dražka - ZŠ Pokorného 12 b.
  2. Jan Šrajer - ZŠ Mitušova 8 9 b.
  3. Roman Vích - ZŠ Ukrajinská 6 b.
  4. Roman Švarc - ZŠ Horymírova 3 b.

50m znak dívky:

  1. Barbora Závadová - ZŠ Pokorného 12 b.
  2. Eliška Vámošová - ZŠ Dětská 9 b.
  3. Magda Kuběčková - ZŠ Paskovská 6 b.
  4. Natálie Stohlová - ZŠ Kosmonautů 3 b.

chlapci:

  1. Bronislav Draška - ZŠ Pokorného 12 b.
  2. Filip Švinc - Mitušova 8 9 b.
  3. Adam Šobich - ZŠ Dětská 6 b.
  4. Dominik Novák - ZŠ Ukrajinská 3 b.

100m volný způsob dívky:

  1. Katka Nebelová - ZŠ Pokorného 12 b.
  2. Ester Werbová - ZŠ Paskovská 9 b.
  3. Daniela Lacná - ZŠ Kosmonautů 6 b.
  4. Helena Lacková - ZŠ Dětská 3 b.

chlapci:

  1. Tomáš Strakoš - ZŠ Pokorného 12 b.
  2. Petr Marušák - ZŠ Horymírova 9 b.
  3. Zdeněk Honzek - ZŠ Paskovská 6 b.
  4. Ondřej Glogar - ZŠ Kosmonautů 3 b.

4x50m štafeta - volný způsob dívky:

  1. ZŠ Pokorného - Závadová, Nebelová, Vokounová, Komínková 40 b.
  2. ZŠ Kosmonautů - Stohlová, Lacná, Jonášová, Gajdošová 24 b.


chlapci:

  1. ZŠ Pokorného - Draška B., Strakoš, Draška J., Palidek 40 b.
  2. ZŠ Mitušova 8 - Švinc, Tížek, Šrajer, Fabián 24 b.
  3. ZŠ Paskovská - Pouchlý, Honzek, Černovský, Vrona 12 b.
  4. ZŠ Ukrajinská - Podgrabinský, Horváth, Novák, Vích 4 b.

Výsledky - atletika:
Běh 60 m dívky:

  1. Adéla Chválová - ZŠ Kosmonautů 12 b.
  2. Jana Špačková - ZŠ Mjr. Nováka 9 b.
  3. Adéla Gracová - ZŠ Srbská 6 b.
  4. Bára Kaňoková - ZŠ Vrchlického 3 b.


chlapci:

  1. Jakub Navrátil - ZŠ Srbská 12 b.
  2. Jakub Marko - ZŠ Paskovská 9 b.
  3. Martin Bláha - ZŠ Kosmonautů 6 b.
  4. Vojtěch Dunka - ZŠ Horymírova 3 b.

Běh 800 m dívky:

  1. Nikola Černíková - ZŠ Paskovská 12 b.
  2. Tereza Čežáková - ZŠ Pokorného 9 b.
  3. Nela Zapletalová - ZŠ Srbská 6 b.
  4. Karolína Muchová - ZŠ Mitušova 16 3 b.

Běh 1.500 m chlapci:

  1. Vladislva Kostík - ZŠ Pokorného 12 b.
  2. Jakub Ševčík - ZŠ Ukrajinská 9 b.
  3. Jiří Kroupa - ZŠ Kosmonautů 6 b.
  4. Patrik Hejl - ZŠ Srbská 3 b.

Skok do dálky

dívky:

  1. Petra Šípová - ZŠ Srbská 12 b.
  2. Dagmar Trávníčková - ZŠ Paskovská 9 b.
  3. Kaňoková - ZŠ Vrchlického 6 b.
  4. Iva Semenďáková - ZŠ Dětská 3 b.

chlapci:

  1. Filip Rosehnal - ZŠ Pokorného 12 b.
  2. Pavel Forman - ZŠ Srbská 9 b.
  3. Petr Hajduk - ZŠ Ukrajinská 6 b.
  4. Jan Kahánek - ZŠ Kosmonautů 3 b.

Skok do výšky

dívky:

  1. Kateřina Cáchová - ZŠ Srbská 12 b.
  2. Michaela Římanová - ZŠ Paskovská 9 b.
  3. Simona Kápelová - ZŠ Kosmonautů 6 b.
  4. Hana Taranová - ZŠ Mjr. Nováka 3 b.

chlapci:

  1. Jakub Fic - ZŠ Srbská 12 b.
  2. Jakub Gazdík - ZŠ Kosmonautů 9 b.
  3. Radim Bednář - ZŠ Paskovská 6 b.
  4. Marek Ronec - ZŠ Ukrajinská 3 b.

Vrh koulí

dívky:

  1. Barbora Šmatláková - ZŠ Srbská 12 b.
  2. Jana Pilchová - ZŠ Mjr. Nováka 9 b.
  3. Nikola Kormášová - ZŠ Pokorného 6 b.
  4. Tereza Černíková - ZŠ Paskovská 3 b.

chlapci:

  1. Daniel Vašut - ZŠ Srbská 12 b.
  2. Libro Janků - ZŠ Paskovská 9 b.
  3. Michael Kotrla - ZŠ Mjr. Nováka 6 b.
  4. Antonín Spáčil - ZŠ Dětská 3 b.

4x100m štafeta

dívky

  1. ZŠ Srbská - Zapletalová, Cachová, Šípová, Suchomelová 40 b.
  2. ZŠ Paskovská - Černíková, Trávníčková, Baniová, Ondrušová 24 b.
  3. ZŠ Kosmonautů - Chválková, Kápelová, Martiníková, Badalová 12 b.
  4. ZŠ Mitušova 8 - Vojkůvková, Šolonková, Mlýnková, Pešatová 4 b.

chlapci:

  1. ZŠ Paskovská - Janečka, Bednář, Horák, Marko 40 b.
  2. ZŠ Kosmonautů - Bláha, Štika, Kotrla, Karger 24 b.
  3. ZŠ Srbská - Navrátil, Fic, Hejl, Forman 12 b.
  4. ZŠ Pokorného - Chlapčík, Kostík, Vlček, Rosehnal 4 b.

Výsledky - fotbal:

dívky

  1. ZŠ Mjr. Nováka 120 b.
  2. ZŠ Vrchlického 72 b.
  3. ZŠ Dětská 36 b.
  4. ZŠ Mitušova 8 12 b.

chlapci

  1. ZŠ Paskovská 120 b.
  2. ZŠ Matiční 72 b.
  3. ZŠ Kosmonautů 36 b.
  4. ZŠ Srbská 12 b.

Výsledky - ragby:

dívky

  1. ZŠ Matiční 120 b.
  2. ZŠ Paskovská 72 b.
  3. ZŠ Mitušova 16 36 b.
  4. ZŠ Ukrajinská 12 b.

chlapci:

  1. ZŠ Matiční 120 b.
  2. ZŠ Ukrajinská 72 b.
  3. ZŠ Paskovská 36 b.
  4. ZŠ Dětská 12 b.

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy