Sport bez předsudků > Archive > Akce - Výsledky > Akce 2011 > Ostravsko bez předsudků 20. 10. 2011

Ostravsko bez předsudků 20. 10. 2011

27.10.2011

Projekt prevence kriminality a patologických jevů – Ostravsko bez předsudků již letos popáté zavítal na území hlavního města Moravskoslezského kraje, do Ostravy.

 

Jelikož nás na minulých akcích nepodpořilo počasí, měli jsme z účasti dětí předem menší obavy. Naše obavy se ovšem rozptýlily když v 7:30 dorazila první velmi početná skupinka dětí, která nám pomohla i s instalací sportovního vybavení na ploše.

 

Městský stadion Ostrava - Vítkovice, je pro sportovní aktivity našeho projektu ideální, neb jeho poloha a vybavení nabízí plně zařízené atletické sektory a technický trávník je proti nepřízni počasí uzpůsoben.

 

Více jak 150 dětí ze základních škol Ostravských obvodů se postupně prokousávalo základy atletického tréninku, který vedla zkušená skupina lektorů Outdoor and Colours.

Děti si pečlivě vyzkoušely tyto disciplíny: běh na 60 metrů, štafetu,překážkový běh, skok do dálky i výšky, hod pěnovým oštěpem, vrh medicinbalem a také prošli atletickou všestrannou průpravou.

 

Den projektu Ostravsko bez předsudků byl pod patronací Diamantového Partnera projektu – nadace OKD a tudíž na všechny zúčastněné na závěr čekala odměna v podobě drobných upomínkových předmětů Generálního partnera projektu Komerční banky a nápoje Diamantového partnera projektu – Ondrášovka.

 

Projekt Ostravsko bez předsudků se na Ostravsko ještě letos vrátí a to do Karviné a Havířova, ještě nyní jednáme o vhodném termínu a místě.

 

Karel Ševčík – koordinátor projektu

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy