Poslední turnaj ŠLR 2008

Dne 22.10.2008 proběhl poslední turnaj Školní ligy ragby v letošním roce.

Akce se opět vydařila, počasí nám přálo a děti  zahřáté čajem bojovaly ze všech sil o body potřebné pro postup do Finále ŠLR (červen 2009).

Vítězové turnaje v kategorii MINI, Benjamin i Junior byli odměněni krásnými cenami, diplomy, poháry a každý si také odnesl na krku pěknou medaili. To vše díky partnerům našeho projektu – Magistrátu hl.m.Prahy, PTU,firmě Nowaco. 

Jsme rádi, že spolupráce se základními školami se stále rozvíjí. Školy jsou z různých městských částí (Praha 5, Praha 13, Praha 1, Praha 14, Praha 17) a i přes komplikovanou dopravu s dětmi v MHD nám paní učitelky pomáhají svou aktivitou a nadšením. Jedná se o školy: ZŠ Mládí, ZŠ  J.Wericha, ZŠ Vybíralova, ZŠ Brána jazyků, ZŠ Drtinova. 

Dnešní pořadí týmů:

MINI             1.J.Wericha I.   2.J.Wericha II 

Benjamin      1.Vybíralova     2. Mládí    3.Drtinova    4. J.Wericha  5. Brána jazyků 

Junior:          1. Vybíralova II.  2. J.Wericha  3. Vybíralova I.  4. Brána jazyků I.  5. Brána jazyků II. 6.  Vybíralova III.     7.  Drtinova 

Během zimy budou na školách pokračovat prezentace ragby v hodinách tělesné výchovy a doufáme, že tato aktivita přispěje k rozšíření ragby také v kategorii MINi (3.-4.třída). Tam se snažíme prosadit kontaktní ragby, které je v tomto věku ideální začít trénovat.  

Naši  hráči (smíšená družstva dívek a chlapců), kteří se opakovaně na hřiště vrací, se ve hře stále zdokonalují. Část z nich se již také objevila na prvních trénincích. Děti nás pravidelně chodí podpořit na extraligová utkání, kam od nás dostávají volné vstupenky.  

Z úspěchu projektu máme radost a děkujeme všem, kteří nás v naší práci podporují.

Jana Moravcová za RC Tatra Smíchov 

Soubor:
prehled bodu SLR 2008-2009.xls
Formát:
xls
Velikost:
105kB

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy