Sport bez předsudků > Archive > Akce - Výsledky > Akce 2010 > Akce 2010 - podzim > Archiv zpráv > Prezentační den atletiky a biketrialu

Prezentační den atletiky a biketrialu

30.5.2008

Milí sportovní nadšenci,
v posledních čtrnácti dnech úspěšně proběhly prezentační dny atletiky a biketrialu. Celkem se těchto dní zúčastnilo 489 dětí, z toho měla největší zastoupení atletika v Ostravě. Na prezentační den přišlo 171 dětí z 10 ostravských a 3 havířovských základních škol. Trénink se odehrával na rozcvičovacím stadionu v Ostravě- Vítkovicích za pomoci studentů z místní sportovní školy.

Druhé místo v počtu zúčastněných obsadila Praha. Na pražskou Julisku přišlo celkem 170 dětí z 13 základních škol, z toho se 156 dětí účastnilo prezentace atletiky a 14 dětí prezentace biketrialu, který probíhal pod vedením několikanásobného mistra světa v biketrialu Martina Šimůnka. V Praze se do projektu SBP zapojila i Japonská základní škola, která se za pomoci překladatelů aktivně a s nadšením zapojila do atletického tréninku.

Prezentační den atletiky probíhal také v České Lípě, kde se i přes krásné počasí a pěkný stadion bohužel nepodařilo přilákat více jak 148 dětí ze 7 základních škol z Liberecka. 120 dětí se účastnilo prezentace atletiky a 28 dětí prezentace biketrialu, o jehož vedení se postaral Tomáš Eibl, který je výborným závodníkem startujícím v seriálu MČR v biketrialu. Na trénink atletiky se přišla podívat i paní Mgr. Eva Markgrafová, která je redaktorkou místních Městských novin a podpořila tak základní školu Slovanka, která je jedinou základní školou z České Lípy, která se prezentačního dne zúčastnila.

Po ukončení série tréninků atletiky pokračuje projekt SBP, ještě před samotným vyvrcholením Velkými sportovními dny, prezentací ragby II. 28.5. proběhne prezentační den ragby v Liberci, 29.5 v Praze a 5.6 v Ostravě.

Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za podporu a pozvat Vás na již zmíněné prezentační dny.

S pozdravem,
tým SBP.

Loading...

SPORT BEZ PŘEDSUDKŮ

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy

Loading...

SPORT BEZ PŘEDSUDKŮ

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy