Sport bez předsudků > A1 - SBP Prezentační den > Aktuálně > Projekt občanského sdružení Sport bez předsudků hodnotil dosavadní činnost Odborného programu C2 - Ragbyová akademie Yvese Perrota.

Projekt občanského sdružení Sport bez předsudků hodnotil dosavadní činnost Odborného programu C2 - Ragbyová akademie Yvese Perrota.

3.2.2015

Čtvrtek 29. 1. 2015 v 18:30 hodin – Hotel IBIS – Praha 5 - Anděl

V předvečer zahájení Zimního kempu proběhl společenský večer na kterém se sešlo zhruba na 80 hostů z řad samotných účastníků, rodičů, partnerů a přátel Ragbyové akademie Yvese Perrota.

V průběhu večera, který plynul v uvolněné a přátelské atmosféře, Yves Perrot postupně představil program akademie, vysvětlil, proč akademie vznikla, za jakých okolností a co je jejím hlavním cílem.

Večerem provázel jeden ze čtyř zakladatelů akademie - Karel Ševčík, který postupně k sobě zval ke krátkým prezentacím o nových programech, vizích a plánech, další hosty.Spoluautor akademie Karel Berounský, představil nově připravovaný program - Rugby Future, který je určen na podporu velmi talentovaných hráčů. V rámci své prezentace se přes sociální síť spojil s Patrikem Vávrou a Vladimírem Havlem, kteří v současnosti žijí a hrají ragby ve Francii. U jejich ragbyových počátků stáli právě zakladatelé a hlavně Yves Perrot.

Akademie letos zajistila sportovní testy pro 5 účastníků, kteří pojedou v dubnu do Francie a zdůvodnil, přelomovou důležitost tohoto okamžiku. Ve Francii nás budou reprezentovat tito hráči:

Hubert Dřímal, Martin Cimprich, David Šenk, František Balák a Lukáš Plocar.

Další ze zakladatelů akademie - Robert Šimák, krátce poreferoval o ekonomické stránce akademie a poděkoval všem partnerům a přispěvatelům.

Ambasador akademie - Jan Macháček a Tomáš Rychecký představili zúčastněným Olympijský program – TOKYO 2020, který je určen pro hráče a hráčky, jež chtějí splnit sen mnoha ragbyových generací, tedy prezentovat české ragby na olympijských hrách.Karel Ševčík, posléze představil zástupce Ragby klubu Plzeň, Čestmíra Motejzíka, který poreferoval o přínosu programu akademie - Nahráváme všem! Který byl zahájen v loňském roce a jež aktivně podporuje nově vzniklé kluby ragby a jejich trenéry.

V samém závěru večera, byl prezentován termín Letního kempu, místo určení, seznam zahraničních a domácích odborníků, kteří se budou na akci podílet. Rodičům, ale i oddílům a organizacím představila základní cenu akce a způsob ubytování.

První společenský večer byl ukončen okolo 20:00 hodin a všichni účastníci byli pozvání k malému občerstvení v Hotelu IBIS.

Největší ohlas, měly prezentace věhlasného rumu z Guatemaly - Ron Zacapa od společnosti Union Premiun Brands a produkty vinařství - Dobrá Vinice – Petra Nejedlíka.

Alexander Krizovský

Loading...

Aktuálně

Slavíme 15 let trvání

Generální partner

Diamantový partner

 

Zlatý partner

 

Mediální partner

 

Oficiální dopravce

 

Hlavní partner

 

Partner sportovního vybavení

 

Stříbrný partner 

Partner regenerace

 

Partner ubytování

 

Partneři

Organizátor  

Loading...

Aktuálně

Slavíme 15 let trvání

Generální partner

Diamantový partner

 

Zlatý partner

 

Mediální partner

 

Oficiální dopravce

 

Hlavní partner

 

Partner sportovního vybavení

 

Stříbrný partner 

Partner regenerace

 

Partner ubytování

 

Partneři

Organizátor