SBP V METRU!

2.2.2009

VYFOŤ SI SVŮJ BILLBOARD a VYHRAJ!    

 

 

Dobrý den,

dovolujeme si Vás upozornit na soutěž pod názvem SBP V METRU, která bude probíhat  od pondělí 2. 2. 2009 do 20. 2. 2009.

            V tomto časovém úseku bude ve stanicích pražského metra umístěno 30 billboardů propagujících projekt Sport bez předsudků. Úkolem dětí bude vyfotografovat 20 různých billboardů (tzn. na dvaceti různých stanicích) spolu s názvem stanice metra (název stanice i billboard musí být společně v záběru na jedné fotografii). Poté musí soutěžící zaslat e-mailem všech 20 fotografií (prosíme v co nejmenší velikosti, ale aby byl zřetelně rozeznatelný název i billboard) najednou na e-mailovou adresu . Po uzavírce všech došlých e-mailů proběhne závěrečné losování 20 šťastlivců, kteří získají hodnotné ceny.

CENY : ragbyové míče a trička s ragbyovým motivem

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

·         Tato soutěž probíhá od 2. 2. 2009 do 20. 2. 2009 do 12:00.

·         Je výhradně určena pro děti ze základních škol.

·         E-mail s fotografiemi musí obsahovat také jméno a příjmení soutěžícího, adresu základní školy a třídu. Pokud bude e-mail neúplný, nebude zařazen do slosování!!!

·         Vzhled fotografie – v záběru na jedné fotografii musí být vidět billboard a název stanice metra. Pokud by některá z dvaceti fotografií nesouhlasila s určeným vzhledem, bude soutěžící z losování vyloučen.

·         Závěrečného slosování se zúčastní pouze oprávněné osoby, kterými jsou autoři projektu Karel Ševčík a Roman Rygl

·         Výsledky (jméno výherce a název základní školy) budou umístěny na webových stránkách projektu SBP dne 24. 2. 2009.

·         Výherci budou informováni odpovědí na e-mail, ze kterého byly fotografie zaslány do 24. 2. 2009.

 

Hodně štěstí přeje Tým SBP.

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy