Sport bez předsudků > Archive > Aktuality > Soutěž o vstupenky na národní tým

Soutěž o vstupenky na národní tým

28.5.2012

V průběhu našich prezentačních akcí projektu SBP, se nám k 15. květnu nasbíralo mnoho výherců z řad soutěžících.  V pátek 25. Května jsme vylosovali výherce, pro které máme slíbené vstupenky na fotbalové utkání našeho národního týmu před odjezdem na Mistrovství Evropy.

 Vstupenky budou na výherce čekat v našem stanu, který budeme mít v rámci doprovodné akce před samotným utkáním na vedlejším stadionu AC Sparta Praha v Praze na Letné od 14:00 hodin.

 Samotné utkání - Česko : Maďarsko, se koná v pátek 1. června od 19:00 hodin v Praze.

Do osudí byli zařazeni tito výherci, které jsme získali na našich prezentačních akcích projektu Sport bez předsudků. Vstupenky získávají níže uvedené děti, jedná se o vstupenky pro dvě osoby.

 V případě, že se na utkání nemůžete z jakéhokoliv důvodu dostavit, nezoufejte, nabízíme možnost navštívit jedno z dalších následujících domácích utkání hrané na podzim 2012.

 

PořadíAkce místoJméno a příjmení
1.Karviná – VítězVáclav Domin
2.Karviná – VítězFilip Sznapka
3.Karviná – NáhradníkGabriela Palová
4.Karviná – NáhradníkDavid Staněk
5.Havířov – VítězDenis Uher
6.Havířov – VítězFilip Franěk
7.Havířov – NáhradníkAdriana Lepičová
8.Havířov – NáhradníkTereza Grygerková
9.Ostrava – VítězVojtěch Blačinský
10.Ostrava – VítězJan Žídek
11.Ostrava – NáhradníkVeronika Šupíková
12.Ostrava – NáhradníkAdéla Otísková
13.Liberec – VítězJan Konrád
14.Liberec – VítězMilan Giňa
15.Liberec – NáhradníkJakub Svoboda
16.Liberec – NáhradníkSoňa Karpalová
17.Praha – VítězKristýna Měkotová
18.Praha – VítězTomáš Vojtíšek
19.Praha – NáhradníkMaty Semera
20.Praha – NáhradníkIveta Bui Kim Yen
21.Praha – VítězMatouš Tomek
22.Praha – VítězMarcela Remeňová
23.Praha – NáhradníkTereza Stránská
24.Praha – NáhradníkWeijie Dong
25.Praha – VítězJan Kubeš
26.Praha – VítězMichaela Majtánová
27.Praha – NáhradníkAntonín Kremlík
28.Praha – NáhradníkTereza Novotná
1.České Budějovice – VítězMarek Gábor
2.České Budějovice – NáhradníkTadeáš Kadlec
3.České Budějovice – NáhradníkJan Klimeš
4.Písek – VítězNiky Kortanová
5.Písek – NáhradníkDiana Rodová
6.Písek – NáhradníkVendula Kneblová
7.Brno – VítězSára Šimoničová
8.Brno – NáhradníkLucie Adamcová
9.Brno – NáhradníkRadim Svoboda
10.Valašské Meziříčí – VítězSedrik Hájek
11.Valašské Meziříčí – NáhradníkJakub Kapusta
12.Hranice na Moravě – VítězFilip Hojgr
13.Hranice na Moravě - NáhradníkNicole Hlavenková
14.Frýdek-Místek – VítězMonika Ulrichová
15.Frýdek-Místek – NáhradníkAneta Krumpochová

Alexander Krizovský

 

Loading...

Sport bez předsudků

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy

Loading...

Sport bez předsudků

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy