Sport bez předsudků > Archive > Aktuality > V Ostravě s chutí a „bez předsudků“!

V Ostravě s chutí a „bez předsudků“!

22.11.2011

Projekt Sport - Ostravsko bez předsudků, jehož Generálním partnerem pro rok 2011 je Komerční banka a Diamantovým partnerem Nadace OKD je unikátním společenským, vzdělávacím a sportovním projektem usilujícím zejména o aktivní sportovní zapojení dětí.

Projekt v letošním roce rozvíjí svoji činnost nejen v Moravskoslezském kraji, ale také v Praze, Středočeském kraji, Libereckém kraji, Olomouckém kraji a Jihomoravském kraji a příští rok oslaví již 10 let svého trvání.

Hlavním cílem projektu je začlenit co nejvíce dětí do pravidelné organizované činnosti.

Organizátoři projektu jsou si totiž dobře vědomi faktu, že pravidelná sportovní aktivita přispívá nejen k rozvoji individuálních a kolektivních schopností dítěte, ale také k posílení psychických a mentálních vlastností jedince.

Individuální a týmové sportovní aktivity celkově usnadňují socializaci a zařazení v běžném životě, umožňují navázání nových přátelství a v neposlední řadě též přispívají k předcházení kriminality, neboť potlačují patologické změny v chování jedinců.

Projekt tedy učí děti namísto lenošení efektivně využívat volný čas a přispívá k fyzickému i osobnostnímu posílení. Je určen všem žákům a žákyním českých základních a nyní míří do dalšího místa v Moravskoslezském kraji, do Ostravy

Ve čtvrtek 24. listopadu 2011 od 9:00 do 13:00 Vás tedy srdečně zveme do sportovního areálu Městského stadionu v Ostravě Vítkovicích.

Právě zde se totiž uskuteční další podzimní akce projektu SBP.

Žáci a žákyně ostravských základních škol dostanou tentokrát příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži stále populárnější ragby - samozřejmě za dozoru zkušeného lektorského týmu.

 

Loading...

Sport bez předsudků

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy

Loading...

Sport bez předsudků

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy