Sport bez předsudků > Archive > Akce - Výsledky > Akce 2012 > Velký sportovní den v Ostravě

Velký sportovní den v Ostravě

3.7.2012

Po dlouhém a náročném cyklu prezentačních dní našeho projektu Sport bez předsudků, přišel na řadu i Velký sportovní den v Ostravě, který umožňuje všem účastníkům ukázat svou sportovní výkonnost.

Původní termín byl pro Ostravsko stanoven na 14. června, ale jak již bývá pro akce v Ostravě poslední dobou zvykem, museli jsme VSD z důvodů nepříznivého počasí zrušit a najít náhradní termín. Naštěstí jsme včasně zareagovali na satelitní předpověď počasí a mohli jsme zrušení akce avizovat přihlášeným školám již den předem.

Při náhradním termínu nás už počasí nezklamalo a tak 20. června hostil sportovní areál TJ Sokol Mariánské Hory ragbyový turnaj a závody v atletických dovednostech.

Celého sportovního dne se zúčastnilo více jak 800 dětí rozdělených do dvou sportovních disciplín. Děti si měřily své síly ve třech věkových kategoriích - MINI – 1 – 4 třída, BENJAMIN – 5 – 6 třída a JUNIOR – 7 – 9 třída.

Atletické závody představovaly 6 základních atletických disciplín, kde děti mohly využít rychlost, obratnost, pohybovou koordinaci a sílu.

Na ragbyových hřištích byly sehrány ragbyové turnaje pro všechny věkové kategorie. Sportovní nasazení účastníků bylo velmi vysoké a tomu odpovídaly i výkony. Ani jeden zápas z celkových 45, nepostrádal bojovnost a zarputilost.

Celému Velkému sportovnímu dni přihlíželo krásné slunečné počasí a na všech kolbištích vládla příjemná atmosféra, na stupně vítězů se dostali ti opravdu nejúspěšnější jednotlivci a družstva, která byla slavnostně dekorována.

Na hladkém zajištění se podílelo celkem 30 dobrovolníků převážně studentů či sportovních nadšenců z celé republiky a kterým patří velký dík za zvládnutí celého Velkého sportovního dne.

Velké poděkování patří také všem partnerům projektu Sport bez předsudků.

 

Výsledky VSD, Ostrava – 20. června 2012

 

Atletika

Kategorie MINI

1. místo- Mistr ČR             Popková Lucie

2. místo -                              Schmid Tomáš    (ZŠ Dětská, Ostrava)

3. místo -                             Týml Kevin          (ZŠ M. Kudeříkové, Havířov)

 

Kategorie Benjamin - Chlapci

1. místo – Mistr ČR            Lorenčič David   (ZŠ M. Kudeříkové, Havířov)

2. místo -                              Vácha Jan              (ZŠ M. Kudeříkové, Havířov)

3. místo -                              Doležal Václav    (ZŠ Horymírova, Ostrava)

 

Kategorie Benjamin - Dívky

1. místo – Mistr ČR            Hanousková Anežka          (ZŠ M. Kudeříkové, Havířov)

2. místo -                              Pavlíková Klaudie              (ZŠ M. Kudeříkové, Havířov)

3. místo -                              Michalíková Sabina           (ZŠ Horymírova, Ostrava)

 

Kategorie Junior - Chlapci

1. místo – Mistr ČR            Zahradník Daniel               (ZŠ Horymírova, Ostrava)

2. místo -                              Macíček Michal (ZŠ Gen. Janka, Ostrava)

3. místo -                              Dvorský Radim                  (ZŠ M. Kudeříkové, Havířov)

 

Kategorie Junior - Dívky

1. místo – Mistr ČR            Váchová Dominika            (ZŠ M. Kudeříkové, Havířov)

2. místo -                              Janotová Natálie                 (ZŠ M. Kudeříkové, Havířov)

3. místo -                              Kalmanová Lucie               (ZŠ M. Kudeříkové, Havířov)

 

 Ragby

Kategorie MINI

1. místo- Mistr ČR             ZŠ Dětská, Ostrava            

2. místo -                              ZŠ M. Kudeříkové, Havířov

 

Kategorie Benjamin - Chlapci

1. místo – Mistr ČR            ZŠ M. Kudeříkové, Havířov

2. místo -                              ZŠ Gen. Janka, Ostrava

3. místo -                              ZŠ Dětská, Ostrava

 

Kategorie Benjamin - Dívky

1. místo – Mistr ČR            ZŠ M. Kudeříkové, Havířov

2. místo -                              ZŠ Gen. Janka, Ostrava

 

Kategorie Junior - Chlapci

1. místo – Mistr ČR            ZŠ Horymírova, Ostrava

2. místo -                              ZŠ Dětská, Ostrava

3. místo -                              ZŠ M. Kudeříkové, Havířov

 

 Kategorie Junior - Dívky

1. místo – Mistr ČR            ZŠ M. Kudeříkové, Havířov

2. místo -                              ZŠ Dětská, Ostrava

3. místo -                              ZŠ Gen. Janka, Ostrava

Odkaz na galerii: http://www.sportbezpredsudku.cz/velky-sportovni-den-ostravsko-2013

 

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy

Fotbal bez př​​edsudků aneb Staň se kapitánem!

 

Ragbyová akademie Yvese Perrota

 

Najdi svůj sport

 

Sport bez předsudků XY

Školní liga ragby 

New Future

 

 

Hodnotící zprávy