MÚÚÚ – generální partner SBP

MÚÚÚ maso – uzeniny Písek, je naším hlavním podporovatelem, již několik let. Díky naší spolupráci, můžeme každým rokem finančně podpořit děti ze sociálně slabších rodin a talentované mladé hráče, ale také provozovat spousty našich jednorázových akcí našich jednotlivých programů – Najdi svůj sport!, Školní liga ragby – Česko a Morava, Ragbyová akademie Yvese Perrota, Sport bez předsudků XY.

Ovšem na produktech MÚÚÚ, si hlavně pochutnáváme v rámci letních akcí Ragbyové akademie Yvese Perrota, neboť náš jídelníček je postaven především produktech této společnosti. I my v SBP díky tomu lépe chápeme filozofii společnosti, která je postavena na poklidném užívání si života a stejně jako MÚÚÚ i my věříme, že to, jak připravujeme jídlo a jak jíme, je základem toho jak žijeme. Ať už jde o večeři či rodinný nedělní oběd, zabijačku nebo posvícení. Pochutnat si na dobrém jídle, pobavit se a užívat si těchto drobných radostí, které přináší život, je základem toho, jak se žije v jižních Čechách odkud společnost pochází.

S každým kouskem masa a masným výrobkem MÚÚÚ, dostávají zákazníci na talíř kousek jižních Čech. Řízek, vepřová, špekáček nebo klobása, to jsou oblíbená jídla z našeho jihočeského jídelníčku. Ať si je dáte kdekoli, s výrobky se značkou MÚÚÚ k vám domů přichází také klid a pohoda rodinného životního stylu.

Jsme také rádi, že vám můžeme představit i usměvavého oblastního vedoucího maloobchodu pro oblast Praha, kterým je pan Pavel Rosák, jež nám představil základní filozofii společnosti a mohli jsme podebatovat o zpracování a kvalitě vlastních produktů. My nejvíce oceňujeme, že neváhal na chvíli obléci letošní model ragbyového dresu akademie místo řeznické zástěry a společně s usměvavými a milými děvčaty nám zapózoval pro fotoaparát. Pro ty z vás, kteří jste z hlavního města, tak máme dobrou zprávu neboť zde společnost disponuje více prodejnami, jež jsou vhodně a vkusně doplněny místním lokálním pekařstvím, což k sobě sedí jak, no víte co?

Další provozovny naleznete především v Jižních Čechách, ale také v Plzni a Hradci Králové https://www.muuupisek.cz/prodejny/. No a Morava, nebojte i na tu se dostane, třeba po letošních programech, které Múúúčko podporuje a které v prvních měsících tohoto roku, tedy před pandemií zavítali i do Brna, Ostravy, Olomouce. 

BAMBYK