Hurrá, máme náš web zpátky…“spasiba“

Hurrá, máme náš web zpátky…“spasiba“

Uff, to byla doba…..

Skoro čtyři měsíce to trvalo než se nám vše zase podařilo vypátrat, nastavit, doplnit. Ještě že máme růžové vidění světa neboť krádeže a následné žádosti o vykoupení se, byly z naší strany doprovázeny spíše jadrnými výrazy jako třeba ….“Jdi mi k šípku“ a podobně….

No, ale už je to za námi, stejně jako mnoho akcí o kterých budeme zpětně informovat a které nás, ale i naše účastníky bavily i bez sociálních sítí a pak že se dnes bez nich nedá fungovat.

No, co nás čeká nejdříve? Máme už těsně před vydáním publikace Jak trénovat ragby 2, kterou autor Karel Ševčík JR a spoluautoři kapitol Karel Berounský SR a Dan Rygl, tentokráte zaměřili na menší sportovní kluby. Také jsme podali žádost o provozování lední ano lední ne letní plochy v překrásném areálu Na Císařce neboli „Cindě“ kde za pomocí přátel a partnerů chceme zvýraznit a ochutit náš zimní program pro děti a širokou veřejnost. Tak nám držte palce až to vyjde přijďte si k nám zabruslit a dát si velmi dobrý a velmi horký čaj, od koho zatím neprozrazuji.

Tak zatím ahoj, Karel