Najdi svůj sport – Praha 2019!

Program aktivní prezentace sportů v Praze

Kapacita až 200 účastníků 

V letošním roce je program koncipován zejména pro neregistrované děti a mládež v Praze. Opět budou prezentovány základy sportovních pohybových a atletických disciplín, pro fanoušky kolektivních sportů nabízíme fotbal a hlavně ragby o které je v posledních letech největší zájem a vzbuzuje obrovský ohlas.

Při samotných sportovních prezentacích, které budou probíhat jak na území přihlášených základních školách, ale také přímo ve sportovních areálech jednotlivých sportovních disciplín se i letos budeme snažit, účastníky pro sport zapálit a nadchnout natolik, aby ihned po ukončení našeho výstupu neváhali a doma hned poprosily rodiče, aby jej na některý ze sportů přihlásili.

Předpokládáme, že z našeho programu bude i v letošním roce nejvíce profitovat ragby, které je díky svému sportovnímu a společenskému kodexu základním pilířem britského a francouzského školního systému a děti zajímá natolik, že nárůst členské základny v Praze je zřejmý i ze statistik počtů registrované mládeže.

Dalším z cílů našeho program je také odbourávat strach z tělesného pohybu či kontaktu a proto jsou v rámci všech akcí děti rozděleny do menších skupin, kde si postupně všichni vyzkouší nabízené sportovní aktivity.

Už se na vás všechny moc, těšíme a brzy zveřejníme přesný rozvrh našich akcí….